Cem Yılmaz‘ın 18 Ekim‘de vizyona girecek olan Karakomik Filmler projesine sayılı günler kaldı. Reklam filmleri ise yayınlandı. GİTT , OPET reklamlarında murat 124 otomobil ile konuşan CEM YILMAZ FORD FOCUS otomobil reklamında ise yine araba ile konuşuyor ancak konuşan araba değil arabaya akıllı konuşma ile bağlanan GORA filmindeki ARİF.

ford focus reklamı karakomik filmler

Daha önceki filmlerinde sponsor olarak “Arçelik” ile anlaşmıştı. Cem yılmazın bu projedeki sponsoru olan Ford marka otomobil şirketinin focus modeli ile Cem Yılmaz 3 yeni tanıtım filmi çekti. Çekilen tanıtım filmleri youtube.com ” FORD TÜRKİYE ” isimli kanalda paylaşıldı.Bu paylaşım şuan kadar 2 milyon izlenmeyi aştı.

Reklam filminde Cem Yılmaz kendini canlandırıyor. Ford Focus otomobilinin içerisinde smart phone yani akıllı konuşma yapıyor. Telefonda “G.O.R.A.” filmindeki arif ile görüşüyor.Arif , Cem Yılmaz’a bir FORD FOCUS hediye gönderiyor . Hikaye devam edeceğe benziyor.

Yeni Ford Focus │ Cem Yılmaz, Yeni Ford Focus ile Tanışıyor │Bölüm 1
Yeni Ford Focus | Cem Yılmaz, Yeni Ford Focus’un Teknolojilerini Keşfediyor │ Bölüm 2
Yeni Ford Focus | Cem Yılmaz, Yeni Ford Focus’un Keyfini Sürüyor│ Bölüm 3

Cem Yılmazın Reklam Kariyeri

Ünlü komedyen Cem Yılmaz uzun yıllardır oynadığı reklam filmleriyle izleyenleri hem güldürdü hem hafızalara kazınacak projelere imza attı.Bir çoğumuz bu yazıyı okurken aklına reklam filmleri gelmiştir.

Cem Yılmaz’ ın İlk Reklam Filmi

Panasonic” , adlı şirketin reklam filminde 1998 yılında oynadı.

İşte Panasonic Telefon Film Reklamı

Cem Yılmaz bir çok reklam filmlerinde oynadı ve insanları güldürmeyi başardı.Ancak son reklam filmi olan Ford Focus otomobil reklamı bizlere daha öncede 2006 da Opet’in çıkardığı Murat 124 GİTT reklamı nıakıllara getiriyor. Gerek önündeki lambası olsun, gerek Cem Yılmaz’ın seslendirdiği konuşmaları olsun çok ilgi çekmişti ve serüven 5 bölüm çekilmişti.

Ford Focus içinde 3. bölüm çekildi ve devamı gelecek gibi duruyor.Film izlenme sayısı 3 milyona yaklaştı. Büyük ilgi odağı oldu ve Ford otomobillerindeki yeni akıllı teknolojiler gündemde konuşuluyor.

Koç Holding ve Cem Yılmaz

Bildiğiniz üzere “OPET ve FORD” koç holding bünyesinde.Böyle büyük bir şirketin ünlü bir komedyeni reklam filmlerinde oynatması ve Cem Yılmaz’ın filmlerine sponsor olması uzun yıllardır birlikte çalışmalarını yansıtıyor.Sonuç olarak hem izleyenleri güldürüyor hem tüm dikkatleri bir marka üzerinde toplamayı başarıyor.

YENİ FORD FOCUS İNCELEME YAZIMIZ YAKINDA TAKİPTE KALIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir