Youtube’da Canlı Uzay ve Dünyayı İzleyin

Bildiğiniz üzere YouTube, bir video barındırma web sitesidir. Günümüzde en popüler sitelerden biri olan youtube ile videolar yayınlayabilir ve canlı yayınlar yapabilirsiniz.Bir kamera , bilgisayar ve internet ile sizlerde canlı yayın yapıp milyonlara ulaşabilirsiniz.Şuan youtube’da öyle bir kanal var ki uzay ve dünyayı canlı yayın yapıyor kim mi ? İşte detaylar.

Youtube’da Dünyayı ve Uzay Canlı İzlemek

Video denilince akla ilk gelen isim Youtube , 8 yıldır yayında . Youtube şuanda sitesine her bir dakika 100 saat uzunluğunda video yüklendiğini açıkladı.

Canlı yayınlarla birlikte çok güzel ve faydalı içeriklerin meydana çıkması ve güncel olması tercih edilmesini sağlıyor.Canlı yayınlarıyla ilgi çeken bir ilke imza atan 3 kanaldan bahsedeceğiz.

7/24 Uzay ve Dünya’yı Canlı İzlemek

Youtube’da 3 kanal var ve bu üç kanal 1080P ve 4 K ya kadar güzel görüntü kalitesi ile uzay ve dünyayı canlı izleme keyfi sunuyor.Aynı zamanda arkada çalan harika fon müzikleriyle de insanı eşsiz bir yolculuğa çıkarıyor.

1)Space Videos

2) Today, on the Internet

3)NASA

Nasıl İzleyebilirim ?

Bu canlı yayınları Youtube üzerinde uzun zamandır var ancak Türk kullanıcılar bunun pek farkında değil. Youtube arama kısmına uzayda , canlı yayın, dünya gibi kelimeler yazarsanız bu içeriklere ulaşamıyorsunuz.Bu canlı yayını izlemek için youtube arama kısmına “Space” yani türkçe anlamı uzay olan kelimeyi yazmalısınız. Space yazdığınızda çıkan ilk 3 kanal uzay boşluğunu ve dünyayı canlı olarak yayınlamaktadır.İzlemesi keyifli bir yayındır. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Youtube’da birçok faydalı bu şekilde canlı yayınlar yayınlanıyor.Biz bu yazılara ulaştıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.Genellikle türkçe aramalar yapılarak doğru veya direkt ilgili konuya ulaşılamıyor.İngilizce arama yapmanızı tavsiye ederiz.

DİĞER TEKNOLOJİ YAZILARI İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir